0850 441 00 76
info@famcoturk.com
Lokasyon
İstanbul / TÜRKİYE
10:00 - 17:00
Pazartesi - Cumartesi

Belediyelerimize Hizmetlerimiz

BELEDİYELERİMİZE HİZMETLERİMİZ

Site yönetimleri, tüzel kişiliksiz resen birlikteliklerdir ve hiçbir özel-tüzel-resmi kuruluş-kurum veya kişiye bağlı değildir. Siteler çok sahiplilikten dolayı da çok da sahipsizdir, siteler bu sahipsizliklerini giderecek bir resmi kurum ararlar. Belediyeler de tüm diğer üçüncü özel-tüzel-resmi kurum-kuruluş ve kişiliklerden farksızdır ve sitelerle organik veya benzeri hiçbir bağ kuramazlar da sitelerin yönetimleri, sakin ve maliklerinin asıl ihtiyacı olan bazı mevzuat bilgilendirmelerini yapabilir ve hizmetlerini bu alanlara yönlendirmişliğin farkındalığını sakin-maliklere site yönetimleri konusunda verilecek seminer-konferans, vb. ev sahipliği yaparak sağlayabilir ve site sakin-malikleri ile daha yakın ilişkiler kurabilir, kurmalıdır.

İşte bizler; belediyelerimizin; konferans, seminer, bilgilendirme üzerinden site yönetimlerinin, site sakin ve maliklerinin belediye ile özel-tüzel kişiliksiz bir bağ kurmasını sağlayabilecek organizasyonu yapabilecek çok boyutlu olarak site yönetimleri yapısal-hizmet ve organizasyonu hakkında emekli hakim-savcı-mülki amir-emniyet müdürü- asker ile avukat, mimar-mühendis, mali müşavir ve site yönetimi profesyonelleri- gayrimenkul uzmanları ile üniversite profesyonel site yönetimi programlarını yürüten eğitmen ve site yönetimleri konusunda önde gelen medya kuruluşlarındaki yazarlardan oluşan bir ekibiz.

Belediyelerimiz, bizler üzerinden seminer,konferans, bilgilendirme toplantıları yapabilir, başkanlarımız ön yazılı kitaplar yayınlayabilir, belli dairelerine bağlı masalar kurabilirler.

Belediyelerimize tüzel kişiliksizliğinden dolayı resmi kurumlardan kopuk olan yönetimlerdeki sitelerin sakin-malikler ile belediyelerimiz arasında ciddi ve yönetilebilir bağ kurmaya hazır ve talibiz.