0850 441 00 76
info@famcoturk.com
Lokasyon
İstanbul / TÜRKİYE
10:00 - 17:00
Pazartesi - Cumartesi

Danışmanlık Hizmetleri

Danışmanlık Hizmetleri

Site yönetimleri, resmi olarak kat irtifakı (hafriyat), fiili olarak da oturumla başlar. Site yönetimini oturuma ötelemek, özellikle projenin marka değerinde ve referansında olumsuzluklara sebebiyet verir ve o markanın yeni projelerinde de pazarlama zorlukları çıkarabilir ve emlak değerinde sürdürülebilirliğini de negatif yönde etkiler.

Tüm organizasyonlarda olduğu gibi, site yönetimin de tasarlanmışlığı ciddi faydalar sağlayacaktır. Site yönetiminin tasarlanmamışlığı, imalatın oturuma yönelik yapılmadığı anlamına gelir. Tasarlanmış site yönetimi müteahhittin ticari kaygısına da olumlu bir katkıdır.

Bizler, kat irtifakından oturuma kadarki mimari proje, pazarlama politikası ile site yönetiminin birlikte yürütülerek azami ticari ve sosyal verimliliği sağlamak maksadıyla, Kat Mülkiyeti Kanunu madde 73 hükmünce geçici yönetimi de üstlenen yüklenici konsorsiyum ve müteahhitlerimize, proje ve oturuma endeksli senaryo fonlu yönetim planı başta olmak üzere, site yaşam rehberi (kültür), site çalışma el kitabı (disiplin) tasarım ve uygulamaları ile inşaattan oturuma geçişte işbirliği ve destek danışmanlığı vermekteyiz.

Bunun yanında, daimi site yönetimlerine geçiş dönemi başta olmak üzere sürdürülebilir sakinler memnuniyeti ve emlak değeri artışına yönelik hukuki-mali-idari-sosyal yapısal yönetim kılavuzu ve uygulamaları ile güvenlik-temizlik-teknik-peyzaj-iletişim hizmet yönetimi çalışma el kitabı ve uygulamalarında işbirliği ve destek danışmanlığı vermekteyiz.

İşte bizler; başta geçici yönetimin yetki ve sorumluluğu verilmiş müteahhitlerimiz olmak üzere daimi yönetimdeki sitelerin kurullarına sürdürülebilir sakinler memnuniyeti ve emlak değer artışını sağlayacak; çok boyutlu olarak site yönetimleri yapısal-hizmet ve organizasyonu hakkında emekli hakim-savcı-mülki amir-emniyet müdürü- asker ile avukat, mimar-mühendis, mali müşavir ve saha tecrübeli site yönetimi profesyonelleri- gayrimenkul uzmanları ile üniversite profesyonel site yönetimi programlarını yürüten eğitmen ve site yönetimleri konusunda önde gelen medya kuruluşlarındaki yazarlardan oluşan bir ekip olarak vizyoner müteahhit ve site yönetim-denetim-temsilciler kurullarına danışmanlığa talibiz.