0850 441 00 76
info@famcoturk.com
Lokasyon
İstanbul / TÜRKİYE
10:00 - 17:00
Pazartesi - Cumartesi

Eğitim Hizmetleri

Eğitim Hizmetleri

Organizmalar için sağlık ne ise, organizasyonlar için de eğitim odur. Eğitim personeli ekip, malzemeyi ekipman, eğitimi alışkanlık, prosedürü standartlar haline getirir.

Sitelerde eğitim, verimli idari organizasyonun yanında mevzuatsal yapısal içinde geçerlidir. Eğitimin olmadığı site organizasyonlarında, güvenlikten güvenlik personeli, temizlikten temizlik personeli, bakımdan teknik ve peyzaj personeli vizyondan kopuk olarak tek başlarına zincirlenmemiş halka şeklinde sorumludur.

Eğitimi operasyonuna dahil eden sitelerde ise, güvenlik değil emniyetli sosyal alan, temizlik değil temiz yaşam alanı, teknik-peyzaj değil bakımlı imalat söz konusudur ve bu konuların en büyük destekçisi kat malikleri, site sakinleri; tasarlayıcı ve takiple muhafızı ise site yönetimidir.

Eğitimin söz konusu olmayan sitelerde yönetim ya angarya, ya hobi, ya da rant olarak evrimleşir.

İşte bizler; başta geçici yönetimin yetki ve sorumluluğu verilmiş müteahhitlerimiz olmak üzere daimi yönetimdeki sitelerin kurullarına sürdürülebilir sakinler memnuniyeti ve emlak değer artışını sağlayacak; çok boyutlu olarak site yönetimleri yapısal-hizmet ve organizasyonu hakkında emekli hakim-savcı-mülki amir-emniyet müdürü- asker ile avukat, mimar-mühendis, mali müşavir ve saha tecrübeli site yönetimi profesyonelleri- gayrimenkul uzmanları ile üniversite profesyonel site yönetimi programlarını yürüten eğitmen ve site yönetimleri konusunda önde gelen medya kuruluşlarındaki yazarlardan oluşan bir ekip olarak sitelerde eğitimlere talibiz. Eğitim gider değil, yatırım kalemidir. Eğitimin giderleri dış hizmet firmalarının bütçesine dahil edilerek hem onların verimliliği artırılır hem de siteye ek bir gider kalemi olmaz.

Eğitim can kurtaran değil, can verendir. Bizler kelebek etkisi yaklaşımı ile hem üniversitelerde sertifika programı, hem belediyeler üzerinden seminerler, site yönetimlerinde yönetim-denetim-temsilciler kurulu bilgilendirmeleri ve saha personeline hizmet eğitimleri vermekteyiz.