0850 441 00 76
info@famcoturk.com
Lokasyon
İstanbul / TÜRKİYE
10:00 - 17:00
Pazartesi - Cumartesi

Sektor İlgililerine Hizmetlerimiz

SEKTÖR İLGİLİLERİNE HİZMETLERİMİZ

Site yönetimlerinin çoğunun sakin-malik memnuniyetsizliğine konu olduğunu ya yaşıyor yada basın ve sosyal medyadan yakından takip ediyoruz. Bu memnuniyetsizliğin temel sebebi, konu hakkında mevzuat bilgisiz kişilerin sitelerde yönetici olmalarından kaynaklanmaktadır.

Sitelerin yönetimine talip olan kişilerin belli bir mevzuat bilgisine sahip olmalarının yanında bu bilgilerini de belli geçerlilikte eğitim kurumlarınca tescil edilmişliği de önemlidir.

Site yönetimlerinde, geçici yönetimle yetkilendirilmiş müteahhitler vekil olan yöneticiler, görevli olan deneticiler, firmalar, iş gören olan müdürler ve asıl sitelerin sakin-malikleri özellikle sektörün, site yönetiminin ilgilileridir.

İşte bizler; bu ilgililerin üniversiteler üzerinden sertifikalandırılması ve sürekli bilgilendirilmesi ile bilgilerini güncelleyecek alt yapı ve mecraları sağlayan ; çok boyutlu olarak site yönetimleri yapısal-hizmet ve organizasyonu hakkında emekli hakim-savcı-mülki amir-emniyet müdürü- asker ile avukat, mimar-mühendis, mali müşavir ve site yönetimi profesyonelleri- gayrimenkul uzmanları ile üniversite profesyonel site yönetimi programlarını yürüten eğitmen ve site yönetimleri konusunda önde gelen medya kuruluşlarındaki yazarlardan oluşan bir ekibiz.

Mevcut fiziki, uzaktan üniversite sertifika programları yönetmenliğinin yanında, sosyal medya mecralarındaki görsel-yazısal yayınlar ve klasik yayımlarımızın talep edilmesi halinde site-şirket veya semt bazlı olarak sertifikalı-belgeli veya belgesiz olarak her türlü eğitim ve organizasyon oluşturmaya ve yönetim-denetim süreçlerini sektör ilgilileri ile sürdürmeye, bu konularda işbirliği yapmaya talip ve hazırız.