0850 441 00 76
info@famcoturk.com
Lokasyon
İstanbul / TÜRKİYE
10:00 - 17:00
Pazartesi - Cumartesi

İŞBİRLİĞİ HAKKINDA

İŞBİRLİĞİ İMKANLARI
İl-ilçe-semt çapında, dışardan yönetilebilirliğe müsait konut sayısına endeksli olarak sınırlı sayıda, belli (hukuki-mali-idari-sosyal) standartları karşılayan hizmet firmalarına ÜST MARKA BİRLİĞİ kurulması imkanı bulunmaktadır.

İŞBİLİĞİNİN FAYDALARI
Günümüz insanı münferit ve yerelden çok, markaya ve merkezi yönetimle muhatap olabileceği frençayz oluşumları daha güvenilir bulmaktadır.
Frençayz ofisler, çoklu süreli ve çeşitlilikten kaynaklanan tecrübe ile ölçülebilir hizmet verebilmektedir.
Frençayz Ofisler sisteminde tanıtım ve pazarlama merkez bir ofis üzerinden yapılacağından marka bilinirliği ile rakiplerin önüne geçmek ve tercih edilirlik başarısı daha yüksek olmaktadır.
Frençayz Ofisler ileri ve temel hukuki-mali-idari-sosyal yapı için ayrıca personel istihdam etmek zorunda kalmamaktadır.
Frençayz Ofisler, merkez ofis sayesinde operasyonlarına odaklanabilmekte müşterisi ile gereksiz ve yorucu hukuki konulara zaman ve emek harcamamaktadır.

İŞBİRLİĞİ ŞARTLARI
Her bir aday Frençayz Ofisle, Merkez Ofis arasındaki işbirliği belli bir sözleşme ile şarta bağlanmaktadır.

İŞBİRLİĞİ YÜKÜMLÜLÜKLERİ
Her bir aday Frençayz Ofisle, Merkez Ofis arasındaki işbirliği belli bir sözleşme ile karşılıklı yükümlülükler oluşturulmaktadır.

İŞBİRLİĞİ İÇİN İLETİŞİM Konu belli bir markanın bilinirliği olduğundan iletişim; ezber bir form üzerinden olması yerine, bizzat FAMCOTURK MERKEZ OFİS Akademik ve Kurucu Komisyonca info@famcoturk.com adresi üzerinden temel bir talep mailli ile alınmakta, talep sonrası ilgili ile bizzat komisyonca irtibata geçilmektedir.