0850 441 00 76
info@famcoturk.com
Lokasyon
İstanbul / TÜRKİYE
10:00 - 17:00
Pazartesi - Cumartesi

Ücretler

Hizmetlerimiz Ücretlidir

Hizmetler linkinde sıraladığımız ve bürolardaki hizmetlerimiz ücretlidir. Talep formunda yapacağınız açıklamalar, ilişkin hizmetleri ve ücretlerini içeren bir teklif metni ile size dönüşü sağlayacaktır, çünkü ücretler sitenin boyutu ve talebin içeriğine göre değişmektedir.

UZAKTAN TANIMLI HİZMET ÜCRETLERİ
Uzaktan Yönetim Danışmanlığı: Sitenin boyutlarına göre, vergiler site yönetimine ait olmak üzere, aylık, azami giydirilmiş, asgari ücret ile 1/5 giydirilmiş asgari ücret aralığındadır.

Uzaktan Denetim Danışmanlığı: Sitenin boyutlarına göre, vergiler site yönetimine ait olmak üzere, aylık, azami çıplak, asgari ücret ile 1/5 çıplak asgari ücret aralığındadır.

Uzaktan Yönetim Planı Yazımı: Sitenin boyutlarına ve sosyal donatı alanları çeşitliliğe göre, vergiler site yönetimine ait olmak üzere, asgari 2 çıplak asgari ücret ile 10 çıplak asgari ücret aralığındadır.

Uzaktan Soruya Cevap Talebi: Sorular, talep formu üzerinden alınır ve özel (hukuki-mali-idari-sosyal) formatında vergiler site yönetimine ait olmak üzere 250 TL/SORU ücretle cevaplanır.

Abone Sitelere Soruya Cevap Talebi: Site yönetimleri oluşumumuza peşin ödemeli 1.200 TL/YIL abone olarak, talep formu üzerinden ayda iki soru kısıtlamalı, özel (hukuki-mali-idari-sosyal) formatında vergiler site yönetimine ait olmak üzere soruya cevap hizmeti alabilirler. Abonelik, uzaktan danışmanlık hizmeti anlamına gelmez.

YERİNDE HİZMET ÜCRETLERİ
Yerinde danışmanlık ve diğer saha-formatlama hizmetleri sitenin konum ve boyutlarına göre yüz yüze görüşmelerle belirlenir. Diğer firmalardan/oluşumlardan farklı ve alışılmışın dışında olarak bizlerle yapılacak görüşme ciddi bir danışmanlık, eğitim, ders niteliğinde olacağından, ücretlidir ve ziyaret öncesinde karara bağlanır, vergiler talep edene ait olmak üzere ödemesi ziyaret öncesi peşin alınır.